Товарисч Экономов, с Вами спорить - дело неблагодарное. Цюкця - не цитатель, цюкця - писатель !(с) Мои посты Вы, батенька, не удосужились даже проскролить. А коммунячую ахинею,- типа:"шли за водкой, съели мальчика..." вешайте на уши Путлерюгенду. Используя Ваши, марксистские методы познания истины, и древнюю мудрость: "Повторение - мать учения" возвращаю Вас к своему посту с целью выяснения Архиважного Вопроса: "А кому всё это нужно и зачем?". Вывод простой - Вы Путинский (правительственный) тролль. Читаем (тока не надо, что "соловьиной" Вы нье понимай...) "=?
Ситуація в Росії- (Википедия)
Головними апологетами заперечення Голодомору виступають офіційні урядові/президентські кола Росії. «Російська форма «правди» боїться оприлюднених документів, - вважає Ярослав Грицак. - Вона не побудована на фактах, а, відтак, і архіви залишаються абсолютно закритими для вивчення» [26].
За мотивацією, що дослідження українських істориків про Голодомор 1932-33 років «підривають авторитет російської влади», праці деяких українських науковців про Голодомор 1932-33 років, зараховано в Російській Федерації до «екстремістських видань». До переліку заборонених, що його оприлюднює міністерство юстиції, включено працю українського правознавця й дипломата Володимира Василенка «Голодомор 1932-1933 років в Україні як злочин геноциду: правова оцінка» [27] [28] (рос. «Голодомор 1932-33 годов в Украине как преступление геноцида»).А також праця Юрія Шаповала, Володимира Пристайка та Вадима Золотарьова, «ЧК-ГПУ-НКВД в Україні: особи, факти, документи».
На думку українських науковців, наведені у заборонених книгах докази суперечать «концепції» нинішньої російської влади про «голод як спільне горе для країн колишнього Радянського Союзу і без особливостей в Україні», на підтвердження якої у Москві підготовлена багатотомна збірка документів «Голод в СССР». «Підважуючи історичні міфи, створені теперішньою російською владою, українські науковці «зазіхають» на легітимність цієї влади і авторитет Росії, - вважає кандидат історичних наук Марта Гавришко. - А це вже небезпека. Тому ці видання і опинилися в списку «екстремістів» [29].
Росія також чинила тиск і шантажувала інші країни з вимогами не визнавати Голодомор геноцидом. У листопаді 2010 року сайтом «Wikileaks», серед інших, було опубліковано таємну телеграму Держдепартаменту США від Посольства в Киргизстані, де зазначалося, що британському принцу Ендрю відомі факти тиску. Про них йому розповів, зокрема, президент Азербайджану Ільхам Алієв[30][31], про що, власне, йдеться в повідомленні:
« Алієв отримав документ від президента Медведєва, в якому зазначено, що якщо Азербайджан визнає більшовицький штучний Голодомор в Україні «геноцидом» в ООН, «то ви маєте забути про Нагірний Карабах взагалі».
Оригінальний текст (англ.)
Aliyev had received a letter from President Medvedev telling him that if Azerbaijan supported the designation of the Bolshevik artificial famine in Ukraine as «genocide» at the United Nations, «then you can forget about seeing Nagorno-Karabakh ever again».
»
Прес-служба Алієва назвала ці матеріали провокацією, однак, прямо не спростувала факт шантажу